Inapoi la inceput

Cosmetice Hotel - ADA Cosmetics

Despre noi

Concept Hotels

Partenerul tau in Ospitalitate.

Compania Concept Hotels ofera industriei ospitalitatii din Romania  tot ce vede, atinge si foloseste oaspetele unui hotel, Clientul de Restaurant sau SPA. 

Astfel Concept Hotels ofera solutii complete OS&E si FF&E pentru dotarea hotelurilor, restaurantelor si cafenelelor, dorind sa creeze valoare prin intampinarea cerintelor si necesitatilor individuale ale clientilor sai.

Concept Hotels stabileste standardele si tendintele in Romania, depasind asteptarile clientilor sai prin furnizarea de produse si servicii de cea mai buna calitate.

Sloganul companiei CONCEPT HOTELS este "Your Hospitality partner"

.

  • Produse de Calitate si Preturi Competitive
  • De 14 ani oferim cele mai bune servicii
  • Programe de Garantii de la 2 la 5 sau 10 ani
  • Livrare din stoc pentru produsel cosmetice
  • Sistem livrare "Just in Time" pentru produse disponibile in stocul furnizorului
  • Manager Client dedicat pentru Hotelul tau
  • Consiliere si Consultanta pentru Achizitii Hoteliere, Marketing si Management Hotelier


Misiune:

Compania Concept Hotels s-a născut pentru a putea oferi tot ce vede, atinge şi foloseşte oaspetele unui hotel. Astfel, Concept Hotels oferă soluţii complete pentru dotarea hotelurilor, restaurantelor şi cafenelelor, dorind să creeze valoare prin întâmpinarea cerinţelor şi necesităţilor individuale ale clienţilor săi.

Echipa Noastra

Oferim servicii de Calitate si Valoare Serviciilor noastre multumita Echipei Noastre

Doar cu Pasiune, Dedicatie, Determinare si Dorinta de a fi cei mai buni in Ospitalitatea Romaneasca reusim sa fim Prima optiune de achizitie pentru Hoteluri si Restaurante.  Atunci cand Calitatea, Confortul si Experienta Hoteliera Unica sunt criteriul de selectie pentru Produsele si Serviciile de Ospitalitate pe care un Hotel, Spa sau Restaurant le achizitioneaza Concept Hotels Reuseste sa satisfaca orice cerinta legata de Produs, Calitate, Performanta  si Pret.

Cu mandrie va prezentam Echipa noastra:
Madalina Popescu
Stefana Chesculescu
Felicia Trombetta
Andreea Predica
Ionut Burgui 
Viziune:

Plecând de la premisa că fiecare hotel este unic, Concept Hotels îşi propune să dezvolte pasiunea pentru ospitalitate alături de clienţii şi partenerii săi, contribuind permanent la creşterea nivelului calităţii serviciilor hoteliere româneşti. Concept Hotels stabileşte standardele şi tendinţele în România, depăşind aşteptările clienţilor săi prin furnizarea de produse şi servicii de cea mai bună calitate.

Recomandări

Folosesc de la Cocept Hotels cele mai bune uscatoare de par pentru SPA din cate am utilizat pana acum. Sunt Sigure, Fiabile, Eficiente si atat de usoare incat le utilizeaza si copii

Sorin Cus- Vitality SPA

Folosind sistemul Press+Wash de Flacoane 330 ml pentru Dispensere am redus consumul Consumabilelor cu peste 15.000 EUR / an

Daniel Ben Yehuda Ramada Parc

Valori:

Oaspetelel clientului nostru înseamnă totul pentru noi. De aceea, valorile lui sunt şi valorile noastre, alături de: - Profesionalism; - Loialitate; - Calitate; - Respect faţă de parteneri; - Integritate; - Lucru în echipă