The White Company — cosmetice hoteliere ADA
The White Company
Fondat de Chrissie Rucker OBE acum 30 de ani, The White Company a devenit unul dintre cei mai rapizi retaileri multi-canal din Regatul Unit și un brand lifestyle de top.
O destinație lifestyle de lux
Brand britanic prin excelență, The White Company transformă casele în cămine, cu produse elegante și atent concepute, inspirate de stilul britanic, de la oraș la țară.
Cumpără acum produse certificate Cradle to Cradle®Simplitate perfectă
Momentele prețioase de fericire necomplicată sunt o inspirație constantă, și cu acestea în minte, The White Company creează colecții durabile care devin o parte intimă a vieții de zi cu zi.
Cumpără acum produse certificate Cradle to Cradle®Inspirație pentru un stil de viață rafinat. Azi. Mâine. Mereu. — Fondat acum 30 de ani de Chrissie Rucker OBE, The White Company a devenit unul dintre cei mai rapizi retaileri multi-canal din Marea Britanie și un brand de referință în lifestyle. Inspirată de trei dintre cele mai apreciate arome ale brandului, gama de cosmetice hoteliere The White Company completează experiența oaspeților.
Băi pline de răsfăț
Inspirată de trei arome de succes din retail — Flowers, Lime & Bay și Noir — gama de lux pentru hoteluri înalță experiența oaspeților cu designuri elegante de sticle care completează interioare contemporane și tradiționale.
Cumpără acum produse certificate Cradle to Cradle®The White Company – Gama de produse
Fondat de Chrissie Rucker OBE acum 30 de ani, The White Company a devenit unul dintre cei mai rapizi retaileri multi-canal din Regatul Unit și un brand lifestyle de top.
Magazin B2B — prețuri pentru hoteluri și profesioniști, fără TVA.
ADA Cosmetics este furnizor preferat Green Key.
Toate produsele The White Company
Accesorii recomandate pentru The White Company


Toate informațiile despre The White Company, într-un singur loc.
The White Company în sistemele de dozare ADA
Aceeași formulă și același parfum, în sistemul de dozare potrivit categoriei de camere: SHAPE sau Pump Dispenser.
Formate individuale și săpunuri
Formatele individuale ale liniei The White Company — pentru camere premium, spa și cadouri de bun venit.
Certificările liniei The White Company
Cradle to Cradle Certified® Silver
ADA Cosmetics este primul și singurul producător de cosmetice hoteliere cu întreaga gamă certificată Cradle to Cradle Silver. Toate produsele îndeplinesc și criteriile Green Key. Certificat nr. 12316, valabil până la 3 septembrie 2028, verificabil în registrul public.
Rezerve și reumplere
Rezervele liniei The White Company, din aceeași formulă ca dozatorul, pentru reumplerea manuală.




















